Вантажна шина NEOTERRA NT199 9 R20 144K
Виберіть розмір вантажної шини
NEOTERRA NT199 9 R20 144K 9 R20 " 144 K 10 R20 " 149 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEOTERRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEOTERRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEOTERRA NT199 9 R20 144K
Усі ціни 6 →Neoterra NT199 (привод-карьер) 9.00 R20 144/142K 16PR | 10 800 грн. |
Вантажна шина NEOTERRA NT199 (ведущая) 9.00R20 144/142K 16PR | 10 550 грн. |
NEOTERRA Вантажна шина NEOTERRA NT199 (ведущая) 9.00R20 144/142K 16PR | 10 600 грн. |
Neoterra NT199 (9/R20 144K) | 10 860 грн. |
Грузовые шины Neoterra NT199 (ведущая) 9 R20 144/142K 16PR 1002273335 | 10 864 грн. |
Neoterra NT199 (ведуча) 9.00 R20 144/142K 16PR | 12 100 грн. |
Модификації NEOTERRA NT199 9 R20 144K
Ціни на NEOTERRA NT199 9 R20 144K |
---|---|---|---|---|
NEOTERRA NT199 9 R20 144K | від 10 550 грн. | 6 пропозицій | ||
NEOTERRA NT199 10 R20 149K | від 8 968 грн. | 6 пропозицій |