SSD PNY CS2130 M280CS2130-1TB-RB 1 ТБ
Відео 5Фото 3 | 4 799 грн. Купити! SSD накопичувач PNY CS2130 1 TB (M280CS2130-1TB-RB) M280CS2130-1TB-RBCyberdream.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
PNY M280CS2130-1TB-RB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації PNY CS2130 M280CS2130-1TB-RB
Ціни на PNY CS2130 M280CS2130-1TB-RB |
---|---|---|---|---|
PNY CS2130 M280CS2130-500-RB 500 ГБ | від 4 045 грн. | 2 пропозиції | ||
PNY CS2130 M280CS2130-1TB-RB 1 ТБ | від 4 799 грн. | 1 пропозиція | ||
PNY CS2130 M280CS2130-2TB-RB 2 ТБ | від 22 263 грн. | 1 пропозиція | ||
PNY CS2130 M280CS2130-4TB-RB 4 ТБ | від 11 632 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →