SSD Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW 1 ТБ
Відео 45Фото 12 |
Samsung MZ-V8V1T0BW |
|
Прокачана версія популярного M.2 SSD накопичувача від Samsung з приставкою Plus Plus. Виконаний у компактному форм-факторі M.2, важить всього 8 грам і має невеликі габарити (22x80 мм), що дозволяє встановити його в тонкі лептопи та ПК з обмеженим простором усередині корпусу. Представляє споживчу лінійку EVO корейського гіганта Samsung, яка орієнтована на масового покупця. При його виробництві використовується висококласна 96-шарова флеш-пам'ять 3D TLC NAND, яка разом із шиною PCI-E 3.0 4x та протоколом обміну даними NVMe забезпечує високу швидкодію пристрою за будь-яких сценаріїв використання.
Незважаючи на приналежність до серії EVO, накопичувач відноситься швидше до середнього, а не топового рівня, і може з однаковим успіхом зіграти роль системного накопичувача, ігрової бібліотеки або швидкодіючого накопичувача в робочій станції для фото, аудіо та відеообробки. Samsung 970 EVO Plus працює під керуванням фірмового контролера Samsung Phoenix, який уточнений під роботу з інтерфейсом наступного покоління PCI-E 3.0.
У порівнянні з оригінальним накопичувачем 970 EVO інженери компанії оптимізували укладання пам'яті та роботу контролера, що вилилося у помітне збільшення швидкостей. Оригінальний видавав максимум 2500 МБ/с у режимі запису та 3400 МБ/с у режимі читання, тоді як модель EVO PLus забезпечує 3300 - 3500 МБ/с, по суті зрівнюючи швидкість запису та читання. Також у середньому на 20% зросли показники IOPS, які відповідають за операції копіювання та запису з випадковим доступом. Щоб знизити просідання швидкості при копіюванні великих об'ємів даних, накопичувач оснастили повноцінним DRAM-буфером. Таким чином Samsung 970 EVO Plus є одним із найшвидших і найнадійніших M.2 SSD з підтримкою шини PCI-E третього покоління.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW 1 ТБ
Усі ціни 74 →Samsung 980 V-NAND MLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 1.4 (MZ-V8V1T0BW) MZ-V8V1 | 3 359 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB Samsung (MZ-V8V1T0BW) | 5 474 грн. |
SSD Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW 1 ТБ | 3 359 грн. |
SSD накопичувач Samsung 980 1TB (MZ-V8V1T0BW) | 3 339 грн. |
Накопичувач SSD 1ТB Samsung 980 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe V-NAND MLC (MZ-V | 3 462 грн. |
1 0 3 10 |
Чудове ссд за свої гроші. Швидкості космічні і без сильного перегріву що і радіє. Ви майже ніколи не будете користуватися швидкостями, які дає це ссд на максимум. Тому запасу там дуже багато. Вінда літає, файли теж. У будь-якому випадку копіювання буде впиратися в ті куди ви будете перекидати файли. А для винді та ігор чудове рішення. м2 З Охолодженням. Швидкість. Я думав він більший буде. |
Пів дня вбив на цей ссд, так і не зрозумів у чому проблема. Спочатку підключив перший слот m.2 1xSATA/PCI-E 4x і пк всіляко відмовлявся його бачити. Я і в біусі лазив, і в диспетчері пристроїв, і драйвера качав офіційні, і контакти спиртом чистив, і всі кабелю сата відключав. Нічого не допомагало, диск не визначався і сильно грівся, але коли переставив у другий слот m.2 1xPCI-E 4x, який не має приписки sata, все запрацювало. Припущень у мене навіть нема в чому проблема, материнка у мене Gigabyte B560M DS3H V2. Висока швидкість Сильно гріється і не працює, якщо не туди підключити (Я підключав у потрібний слот м.2, переплутати з вайфар роз'ємом не реально). Чи не стабільна ціна, є й інші непогані ссд з подібною ціною (Я купував за 4к, а на слід день він подешевшав до 3.6к грн) Михаил Шаповалов: користуюся Samsung MZ-V8V1T0BW менше місяця |
Купивши в магазині Y.ua надіслали швидко , поставивши у комп все літає швидкість відповідає зазначеній. Все супер. Швидкість надійність , температуру вище 49 градусів небачивши. відсутні |
ht
Модификації Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW
Ціни на Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 ГБ | від 1 773 грн. | 50 пропозицій | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW 500 ГБ | від 1 804 грн. | 70 пропозицій | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW 1 ТБ | від 3 058 грн. | 74 пропозиції |