SSD Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW 1 ТБ
Відео 33Фото 6 |
Samsung MZ-V7S1T0BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW 1 ТБ
Усі ціни 67 →Samsung 970 Evo Plus V-NAND MLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) (MZ-V7S1T0BW) MZ-V7S1 | 3 479 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB Samsung (MZ-V7S1T0BW) | 4 337 грн. |
SSD Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW 1 ТБ | 3 479 грн. |
SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 1TB (MZ-V7S1T0BW) | 3 829 грн. |
Накопичувач SSD 1ТB Samsung 970 EVO Plus M.2 PCIe 3.0 x4 V-NAND MLC (MZ-V7 | 3 652 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 2 11 |
Продукти Самсунг як завжди на висоті, після встановлення системи на цей SSD з вмираючого HDD я був шокований швидкість роботи ноута. пройшов рік SSD працює як і раніше, останні скріншоти тестів додаю. технічні характеристики 100% відповідають заявленим, якість, надійність. Комплектація (немає болтика). Аранський Володимир: користуюся Samsung MZ-V7S1T0BW більше року |
Норм за свої гроші. Користуюсь пів року. Загалом все задоволено Якість, швидкість Німа |
Користуюсь років 2. За цю годину жодних нарікань.
Встановлення вінди займає 7-10 хвилин. Завантаження приблизно 7 секунд. Досить сильно гріється, проте це стосується всіх [censored] NVME. Проте, в корпусі з гарним обдуванням ця проблема дещо нівелюється. Висока швидкість, надійність. Дещо високувата температура. |
Показано 3 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW
Ціни на Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S250BW 250 ГБ | від 2 122 грн. | 37 пропозицій | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S500BW 500 ГБ | від 2 926 грн. | 21 пропозиція | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW 1 ТБ | від 3 330 грн. | 68 пропозицій | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S2T0BW 2 ТБ | від 5 950 грн. | 64 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →