Відеокарта PNY Quadro RTX A2000 VCNRTXA2000-12GB-SB
PNY Quadro RTX A2000 VCNRTXA2000-12GB-SB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PNY Quadro RTX A2000 VCNRTXA2000-12GB-SB
Усі ціни 17 →PNY VCNRTXA2000-12GB-SB | 26 699 грн. |
Відеокарта PNY VCNRTXA2000-12GB-SB | 27 826 грн. |
Видеокарта GPU PRO PCIE16 RTX A2000 12GB 192B VCNRTXA2000-12GB-SB PNY | 26 927 грн. |
Відеокарта PNY RTX A2000 (VCNRTXA2000-12GB-SB) VCNRTXA2000-12GB-SB | 27 919 грн. |
Відеокарта PNY VCNRTXA2000-12GB-SB | 27 926 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →