Відеокарта PNY Quadro RTX A4000 VCNRTXA4000-SB
Фото 4 |
PNY Quadro RTX A4000 VCNRTXA4000-SB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PNY Quadro RTX A4000 VCNRTXA4000-SB
Усі ціни 9 →PNY Quadro RTX A4000 (VCNRTXA4000-SB) | 51 500 грн. |
Відеокарта PNY GeForce RTX A4000 (VCNRTXA4000-SB) GeForce RTX A4000 (VCNRT | 50 028 грн. |
Видеокарта PNY GeForce RTX A4000 (VCNRTXA4000-SB) | 55 371 грн. |
Відеокарта PNY Quadro RTX A4000 (VCNRTXA4000-SB) | 55 167 грн. |
Відеокарта PNY Quadro RTX A4000 16 ГБ GDDR6 Smallbox (VCNRTXA4000-SB) VCNR | 44 730 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →