Відеокарта MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC
Фото 5 |
MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC |
|
6-pin засновані на чіпах GA107 (замість GA106 на 8-pin).
За основними специфікаціями, такими як кількість CUDA-ядер, ширина шини або об'єм відеопам'яті, вони не відрізняються від (оригінальних), але заміна чипа та деякі додаткові оптимізації дозволили знизити енергоспоживання зі 130 Вт до 115 Вт.
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC
Усі ціни 37 →Відеокарта MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X XS OC RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G O | 10 199 грн. |
MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X XS OC 8192MB (RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC) | 10 199 грн. |
Відеокарта Msi GeForce Rtx 3050 Ventus 2X Xs 8G Oc | 9 844 грн. |
Видеокарта Msi GeForce Rtx 3050 Ventus 2X Xs 8G Oc | 9 751 грн. |
Відеокарта MSI GeForce RTX3050 8Gb VENTUS 2X XS OC (RTX 3050 VENTUS 2X XS | 10 962 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →