Літня шина point S Summer 225/60 R17 99H
Відео 10Фото 8 |
Виберіть розмір шин
point S Summer 225/60 R17 99H 225/60 R17 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог point S 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі point S.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити point S Summer 225/60 R17 99H
Усі ціни 15 →Шина Point S Summer S 225/60 R17 99H FR | 4 170 грн. |
Point S Summer S 225/60 R17 99H FR | 4 276 грн. |
Point S Summer S 225/60 R17 99H FR | 4 357 грн. |
Point S Summer (225/60R17 99H) | 4 237 грн. |
Летние шины Point S Summer 225/60 R17 99H 1002248317 | 4 377 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації point S Summer 225/60 R17 99H
Ціни на point S Summer 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
point S Summer 225/60 R17 99H | від 4 170 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →