Ванна Polimat Avo 180x80 см (00014)
Polimat Avo 180x80 |
|
Ванна зі скляною вставкою
Додатково може комплектуватися каркасом з ніжками і бічною панеллю. Ванна може продаватися з переливом або без нього
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Avo 180x80 см
Ванна акрилова Polimat Avo 180x75 00014 біла (для інвалідів) | 85 913 грн. |
Ванна акрилова для інвалідів POLIMAT AVO 180x75 (00014) | 85 913 грн. |
Ванна акрилова для інвалідів POLIMAT AVO 180x75 (00014) | 79 170 грн. |
Ванна акрилова для інвалідів POLIMAT AVO 180x75 (00014) | 74 168 грн. |
Модификації Polimat Avo
Ціни на Polimat Avo |
---|---|---|---|---|
Polimat Avo 160x75 см | від 74 168 грн. | 1 пропозиція | ||
Polimat Avo 170x75 см | від 79 170 грн. | 1 пропозиція | ||
Polimat Avo 180x80 см | від 74 168 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо