Ванна Polimat Long 180x80 см (00429)
Фото 5 |
Polimat Long 180x80 170x80 см180x80 см |
|
Додатково може комплектуватися каркасом з ніжками і бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Long 180x80 см
Ванна акрилова Polimat Long 180 × 80 00429 | 14 355 грн. |
Ванна акрилова Polimat Long 180x80 00429 | 14 355 грн. |
Ванна акрилова POLIMAT LONG 180х80 | 11 484 грн. |
Модификації Polimat Long
Ціни на Polimat Long |
---|---|---|---|---|
Polimat Long 170x80 см | від 10 788 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Long 180x80 см | від 11 484 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →