Ванна Polimat Elza 150x70 см
Фото 6 |
Polimat Elza 150x70 00017 |
|
Ванна може продаватися без ніжок (або каркаса з ніжками).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Elza 150x70 см
Ванна акрилова Polimat Elza 150x70 00021 | 12 615 грн. |
Ванна акрилова POLIMAT Elza 150х70 + ніжки | 10 092 грн. |
Модификації Polimat Elza
Ціни на Polimat Elza |
---|---|---|---|---|
Polimat Elza 140x70 см | від 12 180 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Elza 150x70 см | від 10 092 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Elza 160x75 см | від 13 703 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Elza 170x75 см | від 14 138 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →