Ванна Polimat Lea 170x80 см
Фото 9 |
Polimat Lea 170x80 |
|
У комплекті з сифоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Lea 170x80 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Polimat Lea 170х80 00251 біла | 63 641 грн. |
Ванна акрилова окрема POLIMAT LEA 170x80 чорна, матова (00334) | 74 168 грн. |
Ванна акрилова Polimat LEA 170x80 (Чорна матова) 00334 00334 | 74 168 грн. |
Ванна акрилова Polimat LEA 170x80 (Чорна) 00996 00996 | 68 904 грн. |
Ванна акрилова POLIMAT LEA 170x80 чорна (00996) | 68 904 грн. |
Ванна акрилова POLIMAT LEA 170x80 (00251) | 63 641 грн. |
Рекомендуємо