Ванна Polimat Noel 140x80 см
Фото 5 |
Polimat Noel 140x80 00853 140x80 см140x90 см |
|
Ванна може продаватися без ніжок (або каркаса з ніжками).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Noel 140x80 см
Ванна акрилова Polimat Noel 140 × 80 L 00852 | 14 573 грн. |
Ванна акрилова Polimat Noel 140x80 R 00853 | 14 573 грн. |
Ванна акрилова Polimat Noel 140 × 80 R 00852 | 14 573 грн. |
Модификації Polimat Noel
Ціни на Polimat Noel |
---|---|---|---|---|
Polimat Noel 140x80 см | від 14 573 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Noel 140x90 см | від 14 790 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо