Ванна Polimat Shila 168x85 см
Фото 8 |
Polimat Shila 170x85 00226 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Shila 168x85 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Polimat SHILA 170x80 00226 | 67 425 грн. |
Ванна акрилова окрема POLIMAT SHILA 170x80 чорна, матова (00345) | 78 300 грн. |
Ванна акрилова Polimat SHILA 170x80 (Чорна матова) 00345 00345 | 78 300 грн. |
Ванна акрилова Polimat SHILA 170x80 (Чорна) 00342 00342 | 72 210 грн. |
Ванна акрилова окрема POLIMAT SHILA 170x80 чорна (00342) | 72 210 грн. |
Ванна акрилова окрема POLIMAT SHILA 170x80 (00226) | 67 425 грн. |
Рекомендуємо