Саундбар Polk Audio MagniFi Max
Відео 16Фото 10 |
Polk Audio MagniFi Max |
|
управління зі смартфона
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polk Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polk Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polk Audio MagniFi Max
Усі ціни 8 →Саундбар Polk audio MagniFi MAX | 28 890 грн. |
Polk Audio MagniFi MAX офіційна гарантія | 28 649 грн. |
Домашній кінотеатр Polk Audio Magnifi Max Czarny | 30 627 грн. |
Polk Audio Magnifi Max Czarny | 29 880 грн. |
Polk Audio Magnifi Max Czarny | 30 627 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →