М'яч для фітнесу / фітбол Power System PS-4138
Power System PS-4138 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power System PS-4138
Усі ціни 21 →Мяч для фитнеса Power System Medicine Ball PS-4138, Black/Blue, 8 кг CN105 | 3 200 грн. |
Медбол Power System MedBall PS-4138 8кг (4138BU-0) | 2 985 грн. |
Медбол Power System MedBall PS-4138 8кг (4138BU-0) 4138BU-0 | 2 789 грн. |
Медбол Power System MedBall PS-4138 8кг (4138BU-0) 4138BU-0 | 3 200 грн. |
Медбол Power System Medicine Ball PS-4132 8 кг 4138BU-0 | 3 200 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →