М'яч для фітнесу / фітбол Power System PS-4132
Power System PS-4132 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power System 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power System.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power System PS-4132
Медичний м'яч (медбол) Medicine Ball Power System PS-4132 2 кг чорний/жовт | 2 837 грн. |
Медбол Medicine Ball Power System чорний/жовтий PS-4132 2 кг | 1 496 грн. |
Медбол Medicine Ball Power System PS-4132 2кг | 1 920 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →