Відеокарта PowerColor Radeon RX 6500 XT Fighter 4GB (AXRX 6500 XT 4GBD6-DH/OC)
Фото 6 |
PowerColor Radeon RX 6500 XT Fighter 4GB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerColor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerColor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerColor Radeon RX 6500 XT Fighter 4GB
Усі ціни 37 →PowerColor Radeon RX 6500 XT Fighter OC 4096MB (AXRX 6500 XT 4GBD6-DH/OC) | 8 399 грн. |
Відеокарта AMD Radeon RX 6500 XT 4GB GDDR6 Fighter PowerColor (AXRX 6500 X | 7 724 грн. |
PowerColor Radeon RX 6500 XT 4Gb Fighter AXRX 6500 XT 4GBD6-DH/OC | 7 699 грн. |
Відеокарта PowerColor Radeon Rx 6500 Xt Fighter (AXRX 6500XT 4GBD6-DH/OC) | 7 755 грн. |
Видеокарта PowerColor Radeon Rx 6500 Xt Fighter (AXRX 6500XT 4GBD6-DH/OC) | 7 681 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →