Відеокарта Gigabyte Radeon RX 6500 XT EAGLE 4G (GV-R65XTEAGLE-4GD)
Відео 2Фото 7 |
Gigabyte Radeon RX 6500 XT EAGLE 4G |
|
Порівняно недорога, але при цьому досить продуктивна ігрова відеокарта зразка 2022 року, побудована на передовій мікроархітектурі від AMD RDNA 2. Насамперед звернемо увагу на те, що ця модель переважно позиціонується як надійне та ефективне рішення для збирання ігрових комп'ютерів з моніторами FullHD дозволу. Так, за такого дозволу вона цілком дозволить викрутити налаштування якості графіки на максимум у всіх популярних ААА-тайтлах 2017-2022 років випуску.
В основі відеокарти Gigabyte Radeon RX 6500 XT EAGLE 4G знаходяться зв'язки з 6-нм графічного процесора Navi 24 і 4 ГБ пам'яті GDDR6, але при цьому використовується шина передачі даних 64 біт. Також варто відзначити підтримку сучасних програмних рішень, включаючи DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, а також програмні пакети AMD FidelityFX, у тому числі технології «розумного» масштабування з елементами штучного інтелекту для підвищення частот кадрів в іграх при високій роздільній здатності.
Для того щоб контролювати температуру картки, виробником передбачена система охолодження WINDFORCE 2X. Вона сформована з радіатора з мідним майданчиком прямого контакту з графічним процесором, двох композитних мідних теплових трубок, а також двох 80 мм вентиляторів з альтернативною схемою обертання крильчаток. Модель займає два слоти і потребує підключення блока живлення потужністю від 400 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte Radeon RX 6500 XT EAGLE 4G
Усі ціни 21 →Видеокарта Gigabyte Radeon Rx 6500 Xt 4Gb Eagle (GV-R65XTEAGLE-4GD) | 9 845 грн. |
Відеокарта Gigabyte Radeon RX 6500 XT Eagle 4G (GV-R65XTEagle-4GD) | 10 033 грн. |
Відеокарта Gigabyte Radeon Rx 6500 Xt 4Gb Eagle (GV-R65XTEAGLE-4GD) | 9 939 грн. |
Видеокарта GIGABYTE Radeon RX 6500 XT 4Gb EAGLE (GV-R65XTEAGLE-4GD) GV-R65 | 9 460 грн. |
Gigabyte PCI-Ex Radeon RX 6500 XT EAGLE 4G 4GB GDDR6 (64bit) (18000) (1 х | 9 799 грн. |
4 2 2 2 |
кому не подобається купуйте rx 480 або rx 580 rx 590 1050ті 1650 1650ті rx570
можна грати в FHD але ціна адекватна в порівнянні з прикладами які зверху ця карта при всіх умовах і з FSR може багато чого зустріли прохолодно але для людей які збирають бюджетну збірку для пограти в ігри піде без натяків залежність від PCIE але не критичний стрим відео і тд і тп відпадають (довго рендерується) |
Чекаємо на цінника ближче до рекомендованого. Цілком стерпна продуктивність на сьогоднішній день дає можливість пограти у фуллхд у невибагливі онлайн-ігри і навіть абияк у великі проєкти. Pci-E 4.0 х4 – поганий варіант для апгрейду, але далеко не у всіх сценаріях. 4 Гіга пам'яті у 2022 це вже мало для ААА ігор. |
Повне сміття, більше ніж за 3к грн не беріть, або зловіть прокляття і все життя жуватимете х7й із потиличками за 500$ 64 біт, 4ГБ, 4 лінії PCI-E, ПОВНЕ Сміття Tech: користуюся Gigabyte Radeon RX 6500 XT EAGLE 4G менше місяця |
https://ek.ua/ua/SAPPHIRE-PULSE-RADEON-RX-6500-XT-11314-01-20G.htm