Заглибний насос PowerCraft 3V 75 4040 (148541)
PowerCraft 3V 75 4040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerCraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerCraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerCraft 3V 75 4040
Усі ціни 6 →Насос погружной скважинный вихревой Powercraft 3V 75-4040 | 3 994 грн. |
Насос погружной вихровий Powercraft 3V 75-4040 | 4 660 грн. |
Насос свердловинний Powerсraft 3V 75-4040 148541 | 4 008 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Powercraft 3V 75-4040 (148541) | 3 961 грн. |
Насос свердловинний Powerсraft 3V 75-4040 | 4 850 грн. |
Насос свердловинний Powercraft 3V 75-4040 + кабель 15 м | 3 774 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →