Заглибний насос PowerCraft 3V 100 6043 (148542)
PowerCraft 3V 100 6043 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerCraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerCraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerCraft 3V 100 6043
Усі ціни 6 →Насос погружной скважинный вихревой Powercraft 3V 100-6043 | 4 560 грн. |
Насос погружной вихровий Powercraft 3V 100-6043 | 5 320 грн. |
Насос свердловинний Powerсraft 3V 100-6043 148542 | 4 576 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Powercraft 3V 100-6043 (148542) | 4 570 грн. |
Насос свердловинний Powerсraft 3V 100-6043 | 5 537 грн. |
Насос свердловинний Powercraft 3V 100-6043 + кабель 15 м | 3 876 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →