Заглибний насос PowerCraft 3S 1000 9030 (82139)
PowerCraft 3S 1000 9030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerCraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerCraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerCraft 3S 1000 9030
Усі ціни 6 →Насос погружной скважинный шнековый Powercraft 3S 1000-9030 | 2 195 грн. |
Насос занурювальний шнековий Powercraft 3S 1000-9030 (82139) | 2 563 грн. |
Насос свердловинний Powercraft 3S 1000-9030 82139 | 2 203 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Powercraft 3S 1000-9030 (82139) | 2 563 грн. |
Насос свердловинний Powercraft 3S 1000-9030 | 2 666 грн. |
Насос скважинный Powercraft 3S 1000-9030 + кабель 10 м | 2 142 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →