Заглибний насос PowerCraft 3S 600 6030 (82137)
PowerCraft 3S 600 6030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerCraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerCraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerCraft 3S 600 6030
Насос погружной скважинный шнековый Powercraft 3S 600-6030 | 2 338 грн. |
Насос свердловинний Powercraft 3S 600-6030 82137 | 2 235 грн. |
Насос свердловинний Powercraft 3S 600-6030 | 2 704 грн. |
Насос скважинный Powercraft 3S 600-6030 + кабель 10 м | 1 938 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →