Циркуляційний насос PowerCraft DCA 25-4-180 4 м 180 мм (81230)
Відео 1Фото 7 |
PowerCraft DCA 25-4-180 4 м
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2880 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:72 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики DCA 25-4-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerCraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerCraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerCraft DCA 25-4-180 4 м 180 мм
Усі ціни 6 →Насос циркуляційний Powercraft DCA 25-4-180 (81230) | 1 017 грн. |
Насос циркуляційний Powercraft DCA 25-4-180 81230 | 874 грн. |
Циркуляційний насос опалення Powercraft DCA 25-4-180 (81230) | 874 грн. |
Насос циркуляційний котловий для систем опалення Powercraft DCA 25-4-180 | 980 грн. |
Насос циркуляційний Powercraft DCA 25-4-180 | 1 031 грн. |
Насос циркуляційний Powercraft DCA 25-4-180 (комплект гайок) | 860 грн. |
Відеоогляди
Модификації PowerCraft DCA 25-4-180
Ціни на PowerCraft DCA 25-4-180 |
---|---|---|---|---|
PowerCraft DCA 25-4-130 4 м 130 мм | від 1 068 грн. | 1 пропозиція | ||
PowerCraft DCA 25-4-180 4 м 180 мм | від 860 грн. | 6 пропозицій | ||
PowerCraft DCA 25-6-130 6 м 130 мм | від 849 грн. | 3 пропозиції | ||
PowerCraft DCA 25-6-180 6 м 180 мм | від 870 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →