Вантажна шина Powertrac Trac Pro 8.25 R16 128K
Виберіть розмір вантажної шини
Powertrac Trac Pro 8.25 R16 128K 7.5 R16 " 122 L 8.25 R16 " 128 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac Trac Pro 8.25 R16 128K
Powertrac Trac Pro (универсальная) 8.25 R16 128K | 6 182 грн. |
Powertrac TracPro (8.25/R16 128K) | 6 185 грн. |
Powertrac Trac Pro (універсальна) 8.25 R16 128/124K | 6 437 грн. |
Шина Powertrac Trac Pro (універсальна) 8.25 R16 128/124K | 6 879 грн. |
Модификації Powertrac Trac Pro 8.25 R16 128K
Ціни на Powertrac Trac Pro 8.25 R16 128K |
---|---|---|---|---|
Powertrac Trac Pro 7.5 R16 122L | від 4 524 грн. | 7 пропозицій | ||
Powertrac Trac Pro 8.25 R16 128K | від 6 182 грн. | 4 пропозиції |