Бінокль Praktica Falcon 8x40
Фото 11 |
Praktica Falcon 8x40
Тип:універсальний
Кратність збільшення:8 x
Діаметр об'єктива:40 мм
Поле зору на 1 км:143 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro
Вага:730 г
Універсальний ширококутний бінокль для спостережень. Підходить для туристів, мисливців, стрільців та орнітологів. Оптична система з 40-мм об'єктивів та призматичного блоку, виконаного за класичною схемою Porro, забезпечує 8-кратне збільшення зображення. Оптика бінокля Praktica Falcon 8x40 має повне багатошарове покриття, що просвітлює. Воно забезпечує якісну картинку без спотворення геометрії предметів та з правильною перенесенням кольорів. У комплект входять м'який чохол та наший ремінець.
Всі характеристики
Характеристики Falcon 8x40
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Praktica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Praktica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Praktica Falcon 8x40
Бінокль Praktica Falcon 8x40 (PRA089) | 1 941 грн. |
Бінокль Praktica Falcon 8x40 WA Black (11108400) | 1 599 грн. |
Бінокль Praktica Falcon 8x40 WA Sand (924167) | 1 599 грн. |
Бінокль Praktica Falcon 8x40 WA Black | 1 999 грн. |
Бінокль Praktica Falcon 8x40 WA Sand | 1 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →