Бінокль Comet 10x60 AXP101 (AXP101-1060)
Фото 8 |
Comet 10x60 AXP101
Тип:нічний
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:60 мм
Поле зору на 1 км:114 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BK-7
Вага:1021 г
Всі характеристики
Характеристики 10x60 AXP101
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comet 10x60 AXP101
Усі ціни 11 →Бинокль Comet AXD101 (10х60) черный в чехле (AXP101-1060) | 1 600 грн. |
Бінокль Comet AXP101 10x60 в чохлі Чорний (AXP101-1060) | 1 651 грн. |
Бинокль Comet AXP101 10x60 в чехле Черный (AXP101-1060) AXP101-1060 | 1 466 грн. |
Бінокль Comet AXP101 10x60 в чохлі Чорний (AXP101-1060) AXP101-1060 | 1 596 грн. |
Comet AXP101 10x60 Black (AXP101-1060) axp101-1060 | 1 596 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →