Бінокль Comet 10x60 AXP108 (AXP108-1060)
Фото 5 |
Comet 10x60 AXP108
Тип:нічний
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:60 мм
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BK-7
Вага:684 г
Всі характеристики
Характеристики 10x60 AXP108
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comet 10x60 AXP108
Усі ціни 10 →Бинокль Comet AXD108 (10х60) черный в чехле (AXP108-1060) | 1 600 грн. |
Бинокль Comet AXP108 10x60 в чехле Черный (AXP108-1060) AXP108-1060 | 1 432 грн. |
Бінокль Comet AXP108 10x60 в чохлі Чорний (AXP108-1060) AXP108-1060 | 1 596 грн. |
Comet AXP108 10x60 Black (AXP108-1060) axp108-1060 | 1 596 грн. |
Comet Бінокль Comet AXP108 10x60 в чохлі Чорний (AXP108-1060) AXP108-1060 | 1 596 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →