Велосипед Pride Rocksteady AL 7.1 2023 frame XL
Фото 4 |
Pride Rocksteady AL 7.1 2023 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pride Rocksteady AL 7.1 2023 frame XL
Велосипед 27,5" Pride ROCKSTEADY AL 7.1 рама - XL 2023 червоний SKD-23-61 | 9 855 грн. |
Велосипед 27,5" Pride ROCKSTEADY AL 7.1 (2022) красный XL (185-195 см) SKD | 9 855 грн. |
Велосипед 27,5" Pride ROCKSTEADY AL 7.1, рама XL, 2023 червоний SKD-23-61 | 9 855 грн. |
Pride Велосипед Pride ROCKSTEADY AL 7.1, 27,5", рама XL, 2022 красный SKD- | 9 856 грн. |
Велосипед 27,5 Pride Rocksteady AL 7.1 2023 22 красный SKD-23-61 | 15 162 грн. |