Велосипед Pride RocX 8.4 2024 frame L (SKD-54-11)
Фото 3 |
Pride RocX 8.4 2024 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pride RocX 8.4 2024 frame L
Велосипед 28" Pride ROCX 8.4 рама - L 2024 чорний SKD-54-11 | 51 440 грн. |
Велосипед 28" Pride ROCX 8.4 (2023) черный L (175-185 см) SKD-54-11 | 51 440 грн. |
Велосипед 28" Pride ROCX 8.4 рама - L 2023 SKD-54-11 | 51 440 грн. |
Pride Велосипед 28" Pride ROCX 8.4 размер рамы L 2023 черный SKD-54-11 | 51 440 грн. |
Велосипед 28 Pride ROCX 8.4 2024 20 черный SKD-54-11 | 51 440 грн. |
Модификації Pride RocX 8.4 2024 frame L
Ціни на Pride RocX 8.4 2024 frame L |
---|---|---|---|---|
Pride RocX 8.4 2024 frame L | від 51 440 грн. | 5 пропозицій | ||
Pride RocX 8.4 2024 frame M | від 51 440 грн. | 5 пропозицій | ||
Pride RocX 8.4 2024 frame S | від 51 440 грн. | 5 пропозицій | ||
Pride RocX 8.4 2024 frame XL | від 51 440 грн. | 5 пропозицій |