Швейна машинка Prime PS 242 V
Фото 9 |
Компанія Prime представляє недорогу електромеханічну швейну машинку, яка більшою мірою призначена для виконання не надто складних завдань та домашнього використання. Вона оснащена вертикальним човником, формує петлі в напівавтоматичному режимі та забезпечує швидкість шиття до 750 стібків за хвилину. Всього модель пропонує 24 операції, серед яких трикотажний шов, оверлок, зигзаг, потайний шов та декоративний рядок.
Prime PS 242 V дозволяє вручну регулювати довжину стібка та ширину рядка (до 4 мм), тиск лапки та натяг нитки. Крім цього, доступні функції реверсу та шиття подвійною голкою. Для керування використовуються два звичайні поворотні перемикачі, а для зручнішого використання передбачені LED підсвічування робочої поверхні і ниткодивач. Лапки, що входять до комплектації моделі, дають можливість виконувати не тільки стандартні операції, але також пришивати гудзики, вишивати монограми та створювати потайні рядки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Купити Prime PS 242 V
Усі ціни 24 →PRIME Technics PS 242 V | 5 172 грн. |
PRIME TECHNICS PS 242 V | 4 712 грн. |
Швейна машина Prime Technics Ps 242 V | 4 755 грн. |
PRIME TECHNICS PS 242 V | 4 688 грн. |
Швейная машина PRIME Technics PS 242 V | 5 386 грн. |