Електрочайник Rotex RKT58-W 2200 Вт 1.7 л білий
Фото 3 |
Rotex RKT58-W 2020 рікподвійні стінки |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RKT58-W 2200 Вт 1.7 л білий
Rotex RKT58-W | 1 011 грн. |
Електрочайник Rotex RKT58-W | 849 грн. |
Чайник ROTEX RKT58-W | 1 076 грн. |
Чайник Rotex RKT58-W (Ротекс) | 1 002 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →