Електрочайник Prime Technics PKP 1745 O бірюзовий
Фото 4 |
Prime Technics PKP 1745 O 2022 рікподвійні стінки бордовий бірюзовий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PKP 1745 O бірюзовий
Усі ціни 22 →Prime Technics Prime Technics PKP 1745 O | 717 грн. |
Електрочайник Prime Technics PKP 1745 O | 717 грн. |
Електрочайник Prime Technics Pkp 1745 O | 941 грн. |
PRIME Technics PKP 1745 O | 1 056 грн. |
PRIME Technics PKP 1745 O | 571 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Prime Technics PKP 1745 O
Ціни на Prime Technics PKP 1745 O |
---|---|---|---|---|
Prime Technics PKP 1745 R бордовий | від 571 грн. | 21 пропозиція | ||
Prime Technics PKP 1745 O бірюзовий | від 571 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →