Камера переднього огляду Prime-X C8002W
Фото 4 |
Prime-X C8002W |
|
У модельному ряду бренду присутня камера C8002, яка має кут огляду 160 градусів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime-X C8002W
Камера переднего вида Prime-X с-8002w honda Accord, Civic, crv, xrv | 2 645 грн. |
Камера переднього виду Prime-X С-8002W HONDA Accord, Civic, CRV, XRV | 3 700 грн. |
Камера переднього огляду Prime-X З-8002W Honda Accord, Civic, CRV, XRV | 3 700 грн. |
Камера переднього огляду Prime-X C8002W HONDA Accord, Civic, CRV, XRV (680 | 3 700 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →