Камера заднього огляду Prime-X TR-21
Відео 1Фото 4 |
Prime-X TR-21 |
|
Відключаються паркувальні лінії
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime-X TR-21
Усі ціни 6 →Камера заднего вида Prime-X TR-21 (Volkswagen Crafter 2017+) | 3 902 грн. |
Камера заднего вида в ручку багажника Prime-X tr-21 (Volkswagen Crafter 20 | 3 748 грн. |
Камера заднього виду в ручку багажника Prime-X TR-21 (Volkswagen Crafter 2 | 4 130 грн. |
Штатна камера заднього виду Prime-X TR-21 для Volkswagen Crafter 2017+ | 4 130 грн. |
Камера заднього огляду Prime-X TR-21 (Volkswagen Crafter 2017+) (65627) | 4 130 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →