Камера заднього огляду Prime-X MCM-16W
Prime-X MCM-16W |
|
Можливість зміни нахили об'єктиву камери.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime-X MCM-16W
Камера заднього/переднього Prime-X mcm-16w з регульованим об'єктивом | 2 436 грн. |
Камера заднього огляду Prime-X MCM-16W (95697) | 3 170 грн. |
Камера універсальна Prime-X MCM-16W | 3 390 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →