Камера заднього огляду Prime-X F-15
Відео 2Фото 4 |
Prime-X F-15 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime-X.
Купити Prime-X F-15
Усі ціни 13 →Камера заднего вида Prime-X F-15 широкоугольная | 2 549 грн. |
Камера заднего вида Prime-X f-15 широкоугольная | 3 170 грн. |
[:ua]Камера заднього виду Prime-X F-15 ширококутна [:ru]Камера заднего вид | 3 170 грн. |
Камера заднього виду Prime-X F-15 | 3 170 грн. |
Камера заднего вида Prime-X F-15 широкоугольная | 3 170 грн. |
Торгова марка Prime-X знаходиться у віданні компанії з вітчизняної родоводу «Візант-77». Під егідою бренду випускається всіляка автомобільна електроніка, зокрема, камери заднього огляду, до роду яких зарахована модель F-15.
Поворотний шарнір
Мініатюрний кубик коричневого кольору може бути встановлений на будь-яку машину і закріплений у її задній частині на гвинтове з'єднання. Камера стикується з монтажним кронштейном на поворотному шарнірі, що дозволяє з легкістю змінювати кут нахилу її «голови». Простір позаду авто відеокамера окидає поглядом з широким кутом огляду близько 190°.
HD-відеозйомка
Всередині «малятка» знаходиться MCCD-сенсор Sony з фізичними розмірами 1/4". Він видає максимальна роздільна здатність відеозапису 1280х720 пікселів («чистокровний» HD-формат). Зв'язок камери з екраном на чолі лицьовій панелі в салоні авто налагоджується по 6-метровому дроту для передачі відеосигналу. На дисплей мультимедійної системи можна вивести зображення з відеокамери, поверх якого опціонально відображаються віртуальні лінії паркувальної розмітки.
Вірний соратник
Камера заднього огляду не підведе ні в лютий холод, ні в спекотний літній спеку: робочий діапазон температур моделі знаходиться в межах від -30 до +70 °С. навантаження їй «підвезли» найвищу ступінь вологозахисту (IP68). Пристрій стане вірним соратником будь-якому автомобілісту незалежно від рівня його досвіду, чи то зовсім «зелений» водій або шофер з солідним стажем — від помилок при парковці заднім ходом не застрахований ніхто.