Камера переднього огляду Prime-X C8250
Відео 1Фото 4 |
Prime-X C8250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime-X C8250
Усі ціни 9 →Камера переднего вида Prime-X c8250 (Volkswagen t-roc 2019) | 2 052 грн. |
Камера переднього виду Prime-X C8250 (Volkswagen T-ROC 2019) | 2 770 грн. |
Штатна камера переднього огляду Prime-X C8250 (ширококутна) для Volkswagen | 3 700 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →