Камера заднього огляду Prime-X T-1080P (AHD)
Фото 4 |
Prime-X T-1080P (AHD) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime-X T-1080P (AHD)
Камера заднього/переднього Prime-X t-1080p (ahd) | 2 436 грн. |
Камера заднього огляду Prime-X T-1080P (AHD) (95698) | 3 390 грн. |
Камера універсальна Prime-X T-1080P AHD | 3 390 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →