Камера переднього огляду Prime-X Full 8001
Фото 4 |
Prime-X Full 8001 |
|
У модельному ряду бренду присутня камера Full 8001W, яка має кут огляду 180 градусів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime-X Full 8001
Камера заднього виду Prime-X 8001 Toyota Pradо (2010) | 2 160 грн. |
Штатна камера переднього огляду Prime-X. Full 8001 для Toyota Prado 2010 | 2 770 грн. |
Камера переднього огляду Prime-X Full 8001 (Toyota Prado 2010) (67130) | 2 770 грн. |
Передня Камера TOYOTA Prado (2010). Prime-X Full8001 | 2 770 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →