Ванна Primera bath 1196230 150x70 см
Primera 1196230 150x70 150x70 см170x70 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera bath 1196230 150x70 см
Ванна сталева Primera 150х70 1196230 | 6 760 грн. |
Ванна сталева PRIMERA 1196230 150х70 см | 6 084 грн. |
Модификації Primera bath 1196230
Ціни на Primera bath 1196230 |
---|---|---|---|---|
Primera bath 1196230 150x70 см | від 6 084 грн. | 3 пропозиції | ||
Primera bath 1196230 170x70 см | від 5 459 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо