Акваріум Priroda Neon Flat 72 л
Priroda Neon Flat 72 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Priroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Priroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Priroda Neon Flat 72 л
Акваріумний комплект Природа Неон Led 72 л прямий (4823082417308) | 3 730 грн. |
Аквариумный комплект Природа Неон Led 72 л прямой (4823082417308) | 3 730 грн. |
Акваріум Природа комплект «НЕОН» LED 60х30х42 см прямий (72 л) (4823082417 | 3 201 грн. |
Природа Акваріум Природа комплект «НЕОН» LED 60х30х42 см прямий (72 л) (48 | 3 201 грн. |
Модификації Priroda Neon Flat
Ціни на Priroda Neon Flat |
---|---|---|---|---|
Priroda Neon Flat 34 л | від 2 094 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Neon Flat 54 л | від 2 344 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Neon Flat 72 л | від 3 201 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →