Моторне мастило Prista Ultra V 5W-30 4 л (PRISULTRAV5W304L)
Prista Ultra V 5W-30 4L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prista 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prista.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prista Ultra V 5W-30 4 л
Моторное масло Prista Ultra V 5w30 (4л.) PRISULTRAV5W304L | 1 129 грн. |
Моторна олива PRISTA Ultra V 5w30 4л (6599) 6599 | 973 грн. |
PRISTA Моторна олива PRISTA Ultra V 5w30 4л (6599) 6599 | 973 грн. |
Олива Prista Ultra V 5w30 4л (шт.) | 1 427 грн. |
Модификації Prista Ultra V 5W-30
Ціни на Prista Ultra V 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Prista Ultra V 5W-30 1 л | від 259 грн. | 5 пропозицій | ||
Prista Ultra V 5W-30 4 л | від 973 грн. | 4 пропозиції |