Моторне мастило Prista Super 10W-40 20 л
Prista Super 10W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prista 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prista.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prista Super 10W-40 20 л
Моторное масло Prista Super 10w40 (20л.) PRISSUPER10W4020L | 2 853 грн. |
Моторна олива PRISTA Super 10w40 20л (73080) 73080 | 2 587 грн. |
PRISTA Моторна олива PRISTA Super 10w40 20л (73080) 73080 | 2 587 грн. |
Олива Prista Super 10W-40, 20л (шт.) | 3 787 грн. |
Модификації Prista Super 10W-40
Ціни на Prista Super 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Prista Super 10W-40 1 л | від 159 грн. | 5 пропозицій | ||
Prista Super 10W-40 4 л | від 553 грн. | 6 пропозицій | ||
Prista Super 10W-40 20 л | від 2 587 грн. | 4 пропозиції |