Підсилювач Pro-Ject Stereo Box RS
Фото 3 |
Pro-Ject Stereo Box RS
Тип:інтегральний, гібридний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):80 Вт
Входів RCA:5 пар(а)
Виходи:Pre-Amp
Виходів REC:1 пар(а)
Всі характеристики
Характеристики Stereo Box RS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject Stereo Box RS
Усі ціни 6 →Підсилювач звуку Pro-Ject Stereo Box RS czarny | 49 118 грн. |
Pro-Ject Stereo Box RS czarny | 49 118 грн. |
Інтегральний підсилювач Pro-Ject STEREO BOX RS Silver | 49 999 грн. |
Підсилювач звуку Pro-Ject Stereo Box RS srebrny | 49 118 грн. |
Pro-Ject Stereo Box RS srebrny | 49 118 грн. |
Інтегральний підсилювач Pro-Ject STEREO BOX RS Black | 49 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →