Powerbank Proda Azeada Shilee AZ-P10
Фото 19 |
Proda Azeada Shilee AZ-P10 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proda Azeada Shilee AZ-P10
Усі ціни 12 →Універсальна мобільна батарея Proda Azeada Shilee AZ-P10 10000mAh 22.5W Bl | 499 грн. |
Универсальная мобильная батарея Proda Azeada Shilee AZ-P10 10000mAh 22.5W | 491 грн. |
Proda Azeada Shilee AZ-P10 10000mAh Black (PD-AZ-P10-BK) 22.5W PD-AZ-P10-B | 539 грн. |
Proda Azeada Shilee AZ-P10 10000mAh 22.5W Black (PD-AZ-P10-BK) pd-az-p10-b | 499 грн. |
Proda Azeada Shilee AZ-P10 10000 mAh 22.5W (PD-AZ-P10-BK) AzeadaShileeAZ-P | 399 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Proda Azeada Shilee AZ-P10
Ціни на Proda Azeada Shilee AZ-P10 |
---|---|---|---|---|
Proda Azeada Shilee AZ-P10 | від 399 грн. | 14 пропозицій | ||
Proda Azeada Shilee AZ-P11 | від 599 грн. | 2 пропозиції |