Powerbank BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000
Відео 2Фото 13 |
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 |
|
Павербанк на 20 000 мАгод від бренду BASEUS можна віднести до рішень на стику початкового та середнього цінового сегмента. Тут використовується літій-полімерна батарея на 74 Вт*год, яка здатна передати мобільним гаджетам близько 12 000 мАгод, тобто двічі зарядити планшет із невеликою діагоналлю екрана або до 3 – 4 разів – сучасний смартфон. Набір портів моделі представлений двома USB A (з максимальною силою струму в 5 А) і одним USB-C, який може використовуватися як для живлення зовнішніх пристроїв, так і для зарядки самого Powerbank-акумулятора BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000.
Модель підтримує як Одночасну зарядку трьох девайсів, і наскрізну зарядку. Остання функція додасть зручності в експлуатації, і, як мінімум, дозволить обійтися в домашньому побуті без численних зарядних адаптерів. Модель сумісна з актуальними технологіями швидкої зарядки, включаючи Power Delivery 3.0, фірмові розробки Huawei та Samsung, а також здатна забезпечити потужність на виході 22.5 Вт при одному підключеному пристрої. З інших особливостей варто виділити наявність інформаційного дисплея, помірну вагу (440 грам), наявність у продажу різних колірних варіацій (чорної, білої, синьої та фіолетової).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000
Усі ціни 95 →Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Pro Digital Display 20000mAh PD 22.5W Wh | 1 329 грн. |
Портативное зарядное устройство Baseus Bipow Pro PPBD030003 20000мАч 22.5В | 1 048 грн. |
Power Bank Baseus Bipow Pro 20000mAh 22.5W (PPBD030002) White | 1 399 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Power Bank 20000mAh Bipow Pro Digi | 1 038 грн. |
Повербанк 20000мАч 22.5Вт блакитний Baseus Bipow Pro PPBD030003 | 1 048 грн. |
Найкращий павербанк із компактних моделей, вибравши саме цього "малюка" для живлення wifi роутера та абоненського терміналу, а також для заряджання свого redmi note7. Це нова модель від BASEUS яка має кращу батарею, яка має перевагу в компактності та має легшу вагу ніж у інших моделях, але об'єм той самий, хто поважний це помітити в характеристиках. Павербанк має високоякісні позолочені, або латунні розєми, потужності павербанку вистачити на всі потреби, він дуже зручний, без лишніх розємів, це крута річ на кожен день. Компактність, потужність, швидка зарядка, нова покращена модель, супер зручна форма, невеликий вага 360гр. Одна деталь, якщо заряджати його простою зарядкою то ствоте наніч і вранці буде 100%, а якщо маєте швидку зарядку, то буде нормально заряджатись. Oleksandr Bedrenko: користуюся BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 кілька місяців |
Модификації BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000
Ціни на BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000 | від 749 грн. | 31 пропозиція | ||
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000 | від 789 грн. | 31 пропозиція | ||
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 | від 599 грн. | 99 пропозицій |