Дитячий велосипед Profi Butterfly2 20
Фото 8 |
Profi Butterfly2 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Butterfly2 20
Дитячий двоколісний велосипед Profi Trike Butterfly Y2025-1 Біло-малиновий | 3 684 грн. |
Дитячий двоколісний велосипед для дівчинки Profi Y2026-1 Butterfly з кошик | 4 402 грн. |
Велосипед двоколісний PROFI Butterfly SKD75 20" біло-рожевий (Y2025-1) | 6 159 грн. |
Велосипед дитячий PROF1 20д. Y2025-1K | 4 124 грн. |
Велосипед дитячий PROF1 20д. Y2026 Butterfly | 4 487 грн. |
Додаткові функції і можливості дитячого велосипеда Profi Butterfly 20:
- Дзеркало заднього виду
РекомендуємоПорівняти в таблиці →