Мікрохвильова піч Profi Cook PC-MWG 1176 H сріблястий (501176)
Profi Cook PC-MWG 1176 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi Cook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi Cook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Cook PC-MWG 1176 H сріблястий
Усі ціни 6 →Мікрохвильова піч ProfiCook PC-MWG 1176 H | 7 544 грн. |
Мікрохвильовка ProfiCook PC-MWG 1176 H | 7 725 грн. |
Мікрохвильова піч Profi Cook PC-MWG 1176 H сріблястий (501176) | 5 961 грн. |
ProfiCook PC-MWG 1176 H | 7 728 грн. |
Мікрохвильовка ProfiCook PC-MWG 1176 H | 7 735 грн. |
Микроволновка ProfiCook PC-MWG 1176 H | 8 141 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →