Мікрохвильова піч Whirlpool MWF 421 SL сріблястий
Відео 3Фото 3 |
Whirlpool MWF 421 SL сріблястий чорний |
|
Дебютувала в продажу в 2021 році мікрохвильовка бренду Whirlpool — це окремо стоїть прилад, який можна віднести до просунутих рішень. Модель при злегка збільшених габаритах (32x49x43 см) характеризується солідною місткістю в 25 літрів. Такий об'єм підходить не тільки для Експрес-розігріву декількох порцій їжі, але і для готування страв на невелику сім'ю. 800-ватний магнетрон тут доповнений кварцовим грилем на 1000 Вт.
У мікрохвильовій печі Whirlpool MWF 421 SL ці види нагріву можна використовувати як окремо, так і в комбінації. А основні ручні настройки доповнюють функції автоматичного розморожування і приготування (меню шеф-кухаря на 100 рецептів). Ще однією характерною особливістю приладу виступає технологія Full Flat, в робочій камері немає традиційного поворотного столика, що дозволяє розміщувати всередині більші ємності, а також знижує рівень шуму в роботі і спрощує подальше видалення забруднень. До речі, для ще менш трудомісткого позбавлення від останніх є режим очищення парою Autoclean. Ще є зручна панель управління з поворотними перемикачами, сенсорами і дисплеєм, а також захистом від дітей.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool MWF 421 SL сріблястий
Усі ціни 12 →Whirlpool MWF 421 SL | 5 999 грн. |
Whirlpool MWF 421 SL | 7 980 грн. |
Мікрохвильова піч Whirlpool MWF 421 SL | 7 586 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Whirlpool MWF 421 SL MWF421SL | 7 382 грн. |
Мікрохвильова піч Whirlpool MWF 421 SL | 8 200 грн. |
Модификації Whirlpool MWF 421 SL
Ціни на Whirlpool MWF 421 SL |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWF 421 SL сріблястий | від 5 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Whirlpool MWF 421 BL чорний | від 6 279 грн. | 4 пропозиції |